Vigo Call to action Img

Navštívte náš e-shop

Strong Nature Zelená Káva Plus 90 kapsúl

Aktívne látky prípravku vyvolávajú pocit sýtosti, znižujú vstrebávanie tukov a glukózy z potravy.

Prípravok s ideálnou kombináciou chlorogenových kyselín zo zelenej kávy a glukomanánu. Priaznivý účinok sa dosiahne pri príjme 3 g glukomannanu denne v rámci nízkoenergetickej diety.
Odporúča sa: Osobám so zvýšenou telesnou hmotnosťou.

STRONG NATURE®   ZELENÁ KÁVA PLUS,  je  výživový doplnok z bezkofeinového výťažku zo zelenej kávy a výťažku z koreňov rastliny Amorphophallus konjac K. Koch – glukomanánu – ktorý  prispieva k znižovaniu hmotnosti. Priaznivý účinok sa dosiahne pri príjme 3 g glukomanánu denne vrámci nízkoenergetickej diety.

Odporúča sa: Osobám so zvýšenou telesnou hmotnosťou.

 

Zloženie:

Aktívna látka: **PPROPOL TS glukomanán - extrakt z koreňov Amorphopahallus konjac K. Koch,  štandardizovaný na  min. 95 % glukomanánu,***Svetol®  -  štandardizovaný sušený výťažok zo zŕn zelenej kávy (Coffea canephora robusta P.) so 45 – 50 % chlorogénových kyselín.

Prídavné látky:  želatína, farbivá: oxid titaničitý (E171), patentová modrá (E131), sunset žltá (E110), chinolinová žltá (E104), ponceau 4R (E124).

 

Výživová hodnota:
Výživová hodnota prípravku: V 100 g prípravku V jednej kapsule ( 0,689 g )  
Tuky - -  
Bielkoviny 15,10 g 0,10 g  
Sacharidy 73,70 g 0,51 g  
Energetická hodnota 1517 kJ / 357 kcal 2,5 kcal  
Aktívna látka      
**PPROPOL TS glukomanán - extrakt z koreňov Amorphopahallus konjac K. Koch,  štandardizovaný na  min. 95 % glukomannanu 76,34 g 526 mg *
Svetol® - výťažok zo zelenej kávy štandardizovaný na 45 – 50 % chlorogénových kyselín 9,68 g 66,7 mg *

* Odporúčané množstvo denného príjmu nie je určené.

**PPROPOL TS glukomanán je vyrobený firmou SCHIMIZU CHEMICAL CORPORATION, Japonsko

***Svetol® je chránená značka firmy Naturex SA, Francúzsko

 

Dávkovanie:

Dospelí: 2 kapsuly 3-krát denne zapiť 1 – 2 pohármi vody 30 minút pred  jedlom.

Upozornenie:

Nedporúča sa  užívanie prípravku  tehotným a dojčiacim ženám, deťom,  osobám s precitlivenosťou na niektorú zložku prípravku a takisto osobám trpiacim na intestinálnu obštrukciu, zúženie hltana, ťažkosťami  pri hltaní a na diabetes typu 1.  Prípravok môže znižovať hladinu cukru v krvi.

Glukomanán sa musí užívať s primeraným množstvom tekutín, aby sa aktívna látka dostala do žalúdka. Nedostatočný príjem tekutín môže spôsobiť napučanie glukomanánu a zablokovanie hrdla, pažeráka alebo čreva.  Keď po užití tohto produktu by ste pociťovali bolesti v oblasti hrude, zvracanie, ťažkosti pri dýchaní alebo hltaní, okamžite vyhladajte lekársku pomoc. Neodporúča sa užívanie lipofilných liečiv, vitamínových a minerálnych doplnkov po dobu 3 hodín od  užitia prípravku. Neužívajte pred spaním. Možné nežiaduce účinky sú nadúvanie, hnačka.

Uchovávajte mimo dosahu malých detí!  Chinolínová žltá (E104), sunset žltá (E110)  a ponceau 4R (E124) môže mať nepriaznivé účinky na činnosť a pozornosť detí. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy! Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť! Uchovávajte na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote (medzi 15-25 OC)!

STRONG NATURE® ZELENÁ KÁVA PLUS je vyrábaná z vysokokvalitných surovín v súlade so štandardami HACCP a ISO 9001:2008.

Minimálna trvanlivosť je vytlačená na obale.

Číslo šarže je vytlačené na obale.

Netto hmotnosť: 62,0 g  (90 kusov 0,689 g kapsúl)

 

Žiadajte vo Vašej lekárni !

Certification img
Certification img
Certification img
Certification img